תחומי הרצאות

מרצים בנושא ספורט, תזונה וכד' למפגש חברתי מהנה ושיפור אורח חיים.

בתחום הרצאות בנושא אושר יש הרצאות מרתקות על אושר. חלקן הרצאות מצחיקות למפגש מהנה וקליל, וחלקן הרצאות מעניינות ומעוררות השראה ועם תובנות עמוקות להעצמה אישית בחיים.

בתחום הרצאות מעניינות יש הרצאות מרתקות מומלצות בתחומים שונים. חלקן הרצאות מצחיקות למפגש הומוריסטי מהנה, וחלקן הרצאות מעניינות ומעוררות השראה עם תובנות עמוקות להעצמה אישית בחיים.

בתחום הרצאות מצחיקות והומוריסטיות יש הרצאות מומלצות לצחוקים והנאה. בקטגוריה זו ההרצאות הן הרצאות מצחיקות אשר מועברות ע"י מרצים מצחיקים מומלצים ומבוקשים.

בהרצאות זוגיות יש הרצאות מגוונות הקשורות כולן ליחסי זוגיות, גם למי שמחפש הרצאה מצחיקה ומהנה לערב קליל וגם למי שמחפש הרצאה מעניינת ומרתקת למפגש עמוק לשיפור חיי הזוגיות

הרצאות בנושא שפת גוף ותקשורת לא מילולית. הרצאות לחברות לארגונים למנהלים לעובדים שרוצים לשפר את יכולת העברת המסרים הלא מילולית. וכמו כן לשפר את היכולת לזהות את התחושות והרגשות של אנשים לפי שפת גוף.

בתחום הרצאות לאירועים מיוחדים יש הרצאות מומלצות מצחיקות ומרתקות בתחומים שונים. כאן תמצאו הרצאות מצחיקות למפגש הומוריסטי קליל מהנה, וגם הרצאות מעוררות השראה עם תובנות עמוקות להעצמה אישית בחיים

התחום הרצאות לגיל השלישי יש הרצאות מעניינות ומומלצות בתחומים שונים. חלקן הרצאות מצחיקות למפגש הומוריסטי קליל, וחלקן הרצאות מעוררות השראה למבוגרים. כל ההרצאות בקטגוריה זו הן הרצאות לגמלאים ולקשישים

הרצאות לעובדים מועברות ע"י מרצים מעניינים מבוקשים ומומלצים, למפגש ייחודי להנאתם, שדרוגם וגיבושם של העובדים. ניתן לקיים הרצאות לעובדים כהרצאות בחוגי בית ויש הרצאות לכנסים לחברות לארגונים וכד'

בתחום הרצאות לחוג בית יש הרצאות מרתקות מומלצות בתחומים שונים. יש הרצאות לחוגי בית מצחיקות למפגש הומוריסטי. יש הרצאות לחוג בית לאירועים, הרצאות מעוררות השראה ומוטיבציה, יש הרצאות לחוג בית לנשים

בתחום הרצאות אינטליגנציה הרגשית יש מרצים מעניינים במיוחד ויש הרצאות מהנות ומרתקות לשיפור יכולות התקשורת הבין אישית. כל הרצאה בעלת תובנות על היחסים עם הסובבים אותנו ועם עצמנו.

בתחום הרצאות על אקטואליה יש הרצאות מעניינות מומלצות על אקטואליה בישראל. הרצאות מרתקות אשר מיועדות לקהלים שונים על המדיה והתקשורת והשפעתן בתחומים שונים בחיינו. הרצאות לכנסים לחברות לארגונים

בתחום הרצאות להעצמה אישית יש הרצאות מומלצות ומעניינות בתחומים שונים. כאן תמצאו גם הרצאות מצחיקות למפגש הומוריסטי קליל מהנה, וגם הרצאות מעוררות השראה עם תובנות עמוקות להעצמה אישית בחיים

בתחום הרצאות לנשים יש הרצאות מרתקות מומלצות בתחומים שונים לנשים. גם הרצאות מצחיקות לנשים למפגש הומוריסטי מהנה, וגם הרצאות מעניינות ומעוררות השראה עם תובנות להעצמה אישית בחיים לנשים.

בתחום הרצאות העשרה יש הרצאות מעניינות מומלצות בתחומים שונים. כאן תמצאו הרצאות מצחיקות למפגש הומוריסטי קליל מהנה, וגם הרצאות מעוררות השראה עם תובנות עמוקות להעצמה אישית בחיים.

הרצאות מומלצות ומעניינות לחגי ישראל. יש גם הרצאות לחוגי בית לחגים ויש הרצאות לכנסים לחברות לארגונים וכד' המיועדות לחגי ישראל. כגון הרצאות לראש השנה לחנוכה לפורים לפסח לשבועות וכד'

בתחום הרצאות למורים על חינוך והוראה יש הרצאות מרתקות מומלצות על חינוך, התמודדויות, טקטיקות חינוכיות אפקטיביות המבוססות על מחקרים מדעיים.

בהרצאות חשיבה חיובית יש מרצים מעולים ומגוונים. כל הרצאה מרתקת. חלקן הרצאות מצחיקות לערבי כיף וצחוקים וחלק מהמרצים מעבירים הרצאה מהנה אך עמוקה ללימוד הקשר בין חשיבה חיובית לחיינו בתחומים שונים ושיפור ה

הרצאות מעניינות מומלצות על כלכלה ועסקים שמועברות ע"י מרצים מבוקשים מרתקים אשר שמים דגש על הרצאה אפקטיבית, הרצאה שתורמת לחיים ולהצלחה בעסקים.

בהרצאות על מדע מרצים מרתקים ששמים דגש על תגליות מדעיות ומעבירים הרצאות מעניינות. לחלק הרצאה מצחיקה וקלילה ולחלק הרצאה מעניינת שגורמת לנו לחשוב הרבה אחרי ההרצאה.

הרצאות במכירות - מגוון הרצאות שכנוע והרצאות על תקשורת עם לקוחות ואנשים. כל הרצאה במכירות משפרת את יכולות המכירה והיכולות להתחבב ולמכור טוב יותר. יש הרצאת מכירות מצחיקה וקלילה ויש הרצאות מכירות ללימו

בתחום הרצאות על משא ומתן יש הרצאות מבוקשות מומלצות לשיפור יכולות המשא ומתן, השכנוע וההשפעה. כאן תמצאו הרצאות מעניינות מעוררות השראה עם תובנות עמוקות שעשויות לשפר את היכולת להצליח במשא ומתן,

בהרצאות על משפחה הדגש על חינוך זוגיות ויחסים בתוך המשפחה. יש הרצאות מצחיקות שמשלבות ידע ויש הרצאות עמוקות ופרקטיות ליישום בחיים. הרצאות מעניינות אשר מועברות ע"י מרצים מבוקשים למפגש בלתי נשכח.

בהרצאות על מיניות הרצאות מאלפות מומלצות. יש הרצאות מיניות לגיל השלישי בלבד ויש הרצאות על מין לגברים בלבד. יש הרצאות פסיכולוגיות המתמקדות במין בשילוב אהבה, זוגיות, יצר הכיבוש, וההבדלים בין גברים לנשים.

בתחום הרצאות בנושא פילוסופיה יש גם הרצאות מצחיקות מומלצות ומעניינות למפגש הומוריסטי קליל, וגם הרצאות מעוררות השראה עם תובנות עמוקות למפגש מהנה. ההרצאות מועברות ע"י מרצים מבוקשים ומרתקים.

ההרצאות הפסיכולוגיות מגוונות. יש הרצאות יחסים עם הסובבים אותנו ויש הרצאות תקשורת ויחסים עם עצמנו. יש הרצאות מצחיקות למפגש קליל (אך תמיד יש עומק ותובנות) ויש הרצאות טיפוליות ורציניות יותר ללימוד.

הרצאות פרזנטציה ופחד קהל מאירות הדרך להפוך פחד קהל ליתרון, דרכי טיעון ושכנוע, יצירת כימיה, ושיפר הביטחון העצמי, יכולת ההופעה מול קהל וכד.

הרצאות מצחיקות וסטנדאפ מבדר למפגש מצחיק ומהנה. יש הרצאות מצחיקות שבהן תכנים מרתקים ומעוררי השראה שנשארים הרבה אחרי שההרצאה נגמרת.

הרצאות מעניינות מומלצות בתורת המשחקים וקבלת החלטות תובנות לשיפור יכולת הבחירה בצמתי החיים, בבחירות עסקיות ואישיות בהסתמך על התגליות בתחום המתפתח של תורת המשחקים המשלב פסיכולוגיה ומתימטיקה.

הרצאות מרתקות ומומלצות על קואצ׳ינג לשיפור היכולות האישיות. הרצאות מוטיבציה לשיפור הביטחון העצמי ע״י תובנות מדעיות ופסיכולוגיות שעושות הבדל בחיים כשמבינים אותן.

הרצאות מעניינות מומלצות על שיווק ופרסום ובהן תובנות לשיפור יכולות העברת המסרים, השיווק והשכנוע.

הרצאות על שכנוע והשפעה 0 הרצאות מעוררות השראה עם תובנות עמוקות שמועברות ע"י מרצים מבוקשים ומומלצים למפגש בלתי נשכח לשיפור יכולות ההשפעה והשכנוע על לקוחות, עובדים, קהלים וכל אדם שאנו פוגשים בחיינו.

בהרצאות שרות לקוחות הרצאות מעניינות על דרכים ליצירת ״כימיה״ ביחסים עם לקוחות.  קיצורי דרך לשיפור הסיכויים שיגידו לנו ״כן״ בוא נסגור עסקה.

בהרצאות תקשורת בין אישית הרצאות מרתקות על יחסים ודרכים לשיפור התקשורת עם הסובבים אותנו בעבודה ובחיים האישיים.

בהרצאות תקשורת מדיה ועיתונות הרצאות על המדיה בישראל, על השפעתה עלינו ודרכים להתמודדות עם המדיה לטובתנו.

בתחום הרצאות מומלצות יש הרצאות מרתקות בתחומים שונים. חלקן הרצאות מצחיקות למפגש הומוריסטי מהנה, וחלקן הרצאות מעוררות השראה עם תובנות עמוקות להעצמה אישית בחיים.

הרצאות לכנסים - כאן תמצאו הרצאות מרתקות בתחומים שונים לכנסים. חלקן הרצאות מצחיקות לכנס קליל מצחיק ומעניין, וחלקן הרצאות העשרה עם תובנות עמוקות להעצמה אישית של משתתפי הכנס ושיפור יכולותיהם.

הרצאות לחברות וארגונים - כאן תמצאו הרצאות מרתקות בתחומים שונים. חלקן הרצאות מצחיקות למפגש קליל ומצחיק, וחלקן הרצאות העשרה מעוררות השראה עם תובנות עמוקות להעצמה אישית של משתתפי המפגש ושיפור יכולותיהם,

הרצאות למנהלים - הרצאות מרתקות למנהלים בתחומים שונים. הרצאות לגיבוש או הרצאות מצחיקות למפגש הומוריסטי וקליל או הרצאות העשרה מעניינות להעצמה אישית לשיפור היכולות של המנהלים עם העובדים, עם הלקוחות וכד

מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם